STERNOBERG OÜ, KÄÄPA KÜLA, 65545 VÕRU MAAKOND, ESTONIA
EST   ENG   GER   FIN   RUS  
Header
Kapteni grill-kiik
                               Parim istumiskoha lahendus aeda!

MUGAV, UNIKAALNE, AEDA KAUNISTAV, PRAKTILINE, KAUAKESTEV
Kapten Barbossa
Kapten Jack
Kapten Jack
Käsitöökiik
 

Kapteni Grill on ainulaadne, patenditud disainiga grillimaja ja kiik ühes. See on parim koht, kus saab end justkui lainetel kiigutades ja mõnusat jooki nautides sõpradega aega parajaks teha sel ajal, kui grillil liha küpseb.

Kapteni Grilli geniaalsus peitub tema lihtsuses – selleks, et kiik liikuma saada, tuleb toetada ennast mugavalt seljatoele ja suruda jalgadega kergelt vastu põrandat.

Kiige hingeks on aga kaunid sepised, mis on ühelt poolt praktilised ning teisalt loovad tõeliselt erilise ja mõnusa õhkkonna.

Kiige konstruktsioonis on kasutatud sepistatud konsoole, mis annavad kiigele vajaliku stabiilsuse. Samuti kuuluvad komplekti sepistatud kattekorgid poldiaukude katmiseks.

Mugava toiduvalmistamise jaoks on liigutatav grillihoidja, mille peale sobib hästi kuppelgrill. Janustele seilajatele mõeldes on komplektis ka pudelihoidjad, mis asuvad mugavalt käeulatuses - pinkide kohal. Suurematel kiikedel on 2 suurt pudelihoidjat, millest kumbki sobib 7-le pudelile.

Õdusa õhkkonna loob  kaunis lühter , mille saab lakke riputada ning millel on alused küünalde jaoks. Kett võimaldab reguleerida lühtri just sobivale kõrgusele. Lühtril on kolm alust küünalde jaoks ja ka konks õlilambi riputamiseks.

Silmailuks nii kiigel olles kui ka kaugemalt vaadates on lilleamplid: neid on neli – igasse kiige katusenurka.

Ja kui toit on valmis või on vaja tunda end taas nagu kuival maal, siis saate kasutada haakpidureid.

NB! Kõiki mudeleid on võimalik tellida ka käsitööna!

Vaata ka videot:

 

Tagasi